Послуги трасошукача

Послуги трасошукача

Команда наших спеціалістів надає послуги трасошукача з метою визначити місцезнаходження підземних комунікацій, а саме водопроводів, газопроводів, ліній електропостачання. У своїй роботі ми використовуємо спеціальний прилад, який називається трасошукачем.
Щоб виключити допущення помилок через вплив людського фактора, необхідний терміновий виклик електрика, який здійснить ретельну перевірку та точне визначення розташування, глибини залягання даних комунікацій. Крім того, за допомогою такого приладу вдасться:
· Визначити ділянки пошкодження кабельних ліній (пошук пошкодження кабелю).
· Обстежити всі ділянки місцевості перед тим, як розпочати виконання запланованих земляних робіт.
· Організувати роботи, спрямовані на пошук прихованої проводки.
Особливо часто трасування кабелю потрібно у разі проведення глобальних земляних робіт, коли на ділянці знаходиться різноманітна спецтехніка.

Оперативний пошук пошкоджених ділянок

Щоб знайти місце ушкодження кабелю, використовується спеціальний трасопошуковий приймач. Вся отримана інформація виводиться на дисплей трасошукача в інтерпретованому вигляді. В результаті вдається точно виявити електричні кабелі, здійснити пошук труби в землі неглибокого закладання незалежно від матеріалів, з яких виконані дані конструкції. Також на дисплеї можна побачити додаткову інформацію: рівень електромагнітного поля, глибину залягання та інше.
Це особливо актуально на ділянках, які були сильно забудовані, де відзначають величезну кількість блукаючих струмів. Застосовуючи в роботі сучасні трасошукачі, нашим спеціалістам вдається організувати пошук водопроводу, місця залягання трас силових проводів, якими надходить радіосигнал.
поиск кабеля трассоискателем CAT. Днепр.

Обработка видео...

Зачем нужен трассоискатель?

Обработка видео...

 

КОНТАКТИ

Безкоштовна консультація: