Монтаж та ремонт електричної теплої підлоги

Монтаж та ремонт електричної теплої підлоги

У разі правильно виконаних монтажних робіт електрична тепла підлога працює «на відмінно» практично у всіх 100% випадків. Часто з проблемою, коли не гріє тепла підлога, стикаються власники квартир та будинків, які самостійно робили укладання кабелю.
Основними причинами такої проблеми є:
· Терморегулятор – саме з нього починається вся перевірка системи.
· У разі кабельного теплого підлоги може статися обрив даного дроту - це відбувається в процесі виконання монтажних робіт, при різних механічних пошкодженнях. Для цього відбувається перевірка кабелю шляхом вимірювання опору, ізоляції.
· Температурний датчик - він може призвести до високих енерговитрат або, навпаки, працювати не на повну потужність.
Причин, чому не працює електрична тепла підлога, більш ніж достатньо. Щоб визначити точну причину, знадобиться допомога кваліфікованих спеціалістів та термінова діагностика.

Діагностика та проведення ремонту

Ремонт електричної підлоги завжди починається з ретельної діагностики - слід точно визначити, який елемент такої складної системи вийшов з ладу і потребує відновлення або повноцінної заміни. Іноді проблеми помітні неозброєним поглядом (візуально): коли пошкоджено обмотування кабелю та інше.
Якщо причина несправності залишається невідомою, тоді фахівці вдаються до процедури вимірювання напруги живлення. Воно має точно відповідати зазначеним нормам, а відхилення допустимі не більше ніж на 5%.
Ремонт теплої підлоги рекомендується довіряти перевіреній команді спеціалістів. Пам'ятайте, що самостійні ремонтні роботи можуть закінчитися ще більш складною поломкою системи і є небезпечними для здоров'я та життя недосвідчених майстрів.
 

КОНТАКТИ

Безкоштовна консультація: