УСЛУГИ

Послуги тепловізора

Незалежно від того, де саме ви проживаєте - у квартирі або в приватному будинку, кожна будівля здатна втрачати певну кількість тепла, якою її підігрівають зсередини. У багатоквартирних та приватних будинках з утепленням дахів та стін теплові втрати мінімальні порівняно з будинками, в яких зовнішні стіни позбавлені теплоізоляції.
Послуга тепловізора необхідна в тому випадку, якщо потрібно визначити ділянки та місця, через які відбувається витік теплого повітря. Такі проблеми негативно впливають на ефективну експлуатацію всієї опалювальної системи. Адже дуже часто трапляються ситуації, коли власники апартаментів виконали всі необхідні роботи, спрямовані на утеплення даху, стін, встановили металопластикові вікна, але при цьому температура в приміщеннях залишається, як і раніше, низькою. Тому не обійтися без аудиту тепла.

Що допоможе визначити тепловізор?

Ретельне обстеження тепловізором найкраще проводити в умовах опалювальної системи, коли зовнішня температура повітря 0 градусів або нижче.
В результаті такий аудит будинку допоможе визначити наступний перелік поширених проблем:
· Перевірити тепловізором наявність містків холоду у певних частинах будівлі.
· Неякісне утеплення стін – як зовнішнє, так і внутрішнє.
·  У прихованих місцях обшивки стін можна побачити наявність плісняви, вологи.
· Проблеми, пов'язані з роботою опалювальної системи (наприклад, пошук витоку води в трубопровідній системі, помилки при підключенні радіаторів, розведення системи).
· Засувки в опалювальній системі.
Послуги тепловізора можуть знадобитися для запобігання накопиченню вологи або плісняви: прилад показує ті місця, де найближчим часом може з'явитися цей дефект, що в майбутньому призведе до втрати тепла.
 

Послуги трасошукача

Команда наших спеціалістів надає послуги трасошукача з метою визначити місцезнаходження підземних комунікацій, а саме водопроводів, газопроводів, ліній електропостачання. У своїй роботі ми використовуємо спеціальний прилад, який називається трасошукачем.
Щоб виключити допущення помилок через вплив людського фактора, необхідний терміновий виклик електрика, який здійснить ретельну перевірку та точне визначення розташування, глибини залягання даних комунікацій. Крім того, за допомогою такого приладу вдасться:
· Визначити ділянки пошкодження кабельних ліній (пошук пошкодження кабелю).
· Обстежити всі ділянки місцевості перед тим, як розпочати виконання запланованих земляних робіт.
· Організувати роботи, спрямовані на пошук прихованої проводки.
Особливо часто трасування кабелю потрібно у разі проведення глобальних земляних робіт, коли на ділянці знаходиться різноманітна спецтехніка.

Оперативний пошук пошкоджених ділянок

Щоб знайти місце ушкодження кабелю, використовується спеціальний трасопошуковий приймач. Вся отримана інформація виводиться на дисплей трасошукача в інтерпретованому вигляді. В результаті вдається точно виявити електричні кабелі, здійснити пошук труби в землі неглибокого закладання незалежно від матеріалів, з яких виконані дані конструкції. Також на дисплеї можна побачити додаткову інформацію: рівень електромагнітного поля, глибину залягання та інше.
Це особливо актуально на ділянках, які були сильно забудовані, де відзначають величезну кількість блукаючих струмів. Застосовуючи в роботі сучасні трасошукачі, нашим спеціалістам вдається організувати пошук водопроводу, місця залягання трас силових проводів, якими надходить радіосигнал.
поиск кабеля трассоискателем CAT. Днепр.

Обработка видео...

Зачем нужен трассоискатель?

Обработка видео...

 

Послуги пошуку витоків води

Водопровідні, каналізаційні труби, а також труби в системі опалення з часом зношуються і втрачають свою колишню герметичність. Все це призводить до того, що мокріє стіна, з'являються вологі плями на поверхні покриття для підлоги та інше. В іншому випадку, при ігноруванні проблеми відзначають наявність аварійних ситуацій.
Виділяють дві основні причини, які могли спровокувати прорив труби:
· У разі нормального та природного зношування матеріалу трубопровідної конструкції за відсутності своєчасного ремонту або заміни окремо взятих елементів.
· Некваліфікований монтаж, який характерний і для нових, і для старих будинків.
Незалежно від конкретної причини утворення такої проблеми слід заручитися підтримкою досвідчених фахівців.

Які послуги надаються для клієнтів?

Щоб визначити, куди йде вода, необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою до наших майстрів, які пропонують такі послуги:
· Трасування та пошук витоку води у трубопроводах – ми зможемо своєчасно виявити навіть найменші витоки у водопровідній системі, використовуючи у своїй роботі високоточні прилади та необхідний набір інструментів. Такі прилади допоможуть вказати на точне розташування теч, що дозволяє заощадити час на їхнє усунення.
· Трасування та пошук труби в землі, яка протікає (відплив підземних комунікацій) – завдяки вчасно проведеній діагностиці, вдасться запобігти всім проблемам, пов'язаним із проривом труби.
Щоб знайти водопровід, що потребує ремонту, наші фахівці застосовують спеціальні високоточні датчики, а тому можна оперативно локалізувати місця витоків із винятковою точністю. Усі заплановані роботи виконуються у заздалегідь узгоджені із замовником терміни.
Утечка воды. Днепр.

Обработка видео...

 

Монтаж та ремонт електричної теплої підлоги

У разі правильно виконаних монтажних робіт електрична тепла підлога працює «на відмінно» практично у всіх 100% випадків. Часто з проблемою, коли не гріє тепла підлога, стикаються власники квартир та будинків, які самостійно робили укладання кабелю.
Основними причинами такої проблеми є:
· Терморегулятор – саме з нього починається вся перевірка системи.
· У разі кабельного теплого підлоги може статися обрив даного дроту - це відбувається в процесі виконання монтажних робіт, при різних механічних пошкодженнях. Для цього відбувається перевірка кабелю шляхом вимірювання опору, ізоляції.
· Температурний датчик - він може призвести до високих енерговитрат або, навпаки, працювати не на повну потужність.
Причин, чому не працює електрична тепла підлога, більш ніж достатньо. Щоб визначити точну причину, знадобиться допомога кваліфікованих спеціалістів та термінова діагностика.

Діагностика та проведення ремонту

Ремонт електричної підлоги завжди починається з ретельної діагностики - слід точно визначити, який елемент такої складної системи вийшов з ладу і потребує відновлення або повноцінної заміни. Іноді проблеми помітні неозброєним поглядом (візуально): коли пошкоджено обмотування кабелю та інше.
Якщо причина несправності залишається невідомою, тоді фахівці вдаються до процедури вимірювання напруги живлення. Воно має точно відповідати зазначеним нормам, а відхилення допустимі не більше ніж на 5%.
Ремонт теплої підлоги рекомендується довіряти перевіреній команді спеціалістів. Пам'ятайте, що самостійні ремонтні роботи можуть закінчитися ще більш складною поломкою системи і є небезпечними для здоров'я та життя недосвідчених майстрів.
 

Діагностика та знаходження пошкоджень електрокабелю (обриву, короткого замикання та витоку на землю).

Тепловізійна діагностика електропроводки

Ні для кого не секрет, що значна частина побутових спалахів у квартирах, приватних будинках та інших об'єктах відбувається через проблеми з електричною проводкою. Причини тому різні: від значного перегріву електропроводки, що призводить до займання, до коротких замикань. Тому, купуючи будь-яку нерухомість, щоб бути спокійною, проживаючи в ній довгі роки, Вам просто необхідно провести повну діагностику електропроводки у всіх приміщеннях. Зробити подібну діагностику неінвазивними методами, без розтину стін та перекриттів ще років 20 тому було б просто неможливо, проте тепер професійні електрики пропонують таку послугу, як тепловізійна діагностика електропроводки.

Пошук обривів та замикань

У вашій квартирі чи приватному будинку згасло світло, або ж перестало працювати відразу кілька розеток чи точок освітлення? Досить поширеними поломками електромереж як квартир, так і будь-яких інших об'єктів є обриви електропроводки та її короткі замикання. Обриви бувають пррізним причірам - механічні пошкодження електричного кабелю внаслідок виконання будь-яких робіт, перевантаження, що призводить до перегорання кабелю і ряд інших причин. Але результат таких обривів завжди один – відсутність електрики та усунути таку проблему під силу лише кваліфікованому електрику, у якого є спеціалізований інструмент для пошуку обривів електропроводки. Не менш частими є короткі замикання. КЗ відбувається тоді, коли дроти з різним потенціалом стикаються один з одним. Це призводить до спрацьовування захисних автоматів та повного знеструмлення електромережі. Ще, зустрічаються ситуації, коли відбувається витік на землю, внаслідок чого значна частина електроенергії в порожню «відлітає на вітер». З усіма перерахованими вище проблемами можна впоратися, маючи необхідне обладнання. так само буває і замокання дроту, при яких спрацьовує ПЗВ, знайти місце замокання теж реально і вже за місцем вибирається варіант усунення проблеми. Дуже часті виклики з пошуку похованої будівельниками проводки (забули, переплутали і т.д).
Локатор Greenlee ToneRanger для поиска повреждений в кабеле!

Обработка видео...

 

Вимірювання радіаційного фону

Перевірка на сліди радіоактивного зараження/підвищеного фону у квартирі, на ділянці та транспорті, місць роботи, будматеріалів, продуктів харчування, предметів старовини з метою виявлення прихованих джерел іонізуючого випромінювання (бетта, гамма та рентгенівське випромінювання), які накопичуючись в організмі, завдають людині непоправної.
 

Алмазне буріння

Алмазне буріння - це процес, завдяки якому можна зробити отвір у стіні для будь-яких комунікацій без шкоди будівлі. Сама собою процедура досить безшумна і залишає пилу. Все відбувається за допомогою бурильної установки, яка робить самі рівні отвори з правильно заданим розміром, глибиною і формою. Обробляти цим пристроєм можна багато будівельних матеріалів.

Виконати рівний отвір заданого діаметру та певної глибини в такому твердому будівельному матеріалі як бетон, звичайним інструментом досить складно. Вирішити такого роду завдання допоможе алмазне буріння бетону – дана послуга завдяки алмазній коронці забезпечує швидке свердління бетонних та цегляних конструкцій.

КОНТАКТИ

Безкоштовна консультація: