Послуги тепловізора

Послуги тепловізора

Незалежно від того, де саме ви проживаєте - у квартирі або в приватному будинку, кожна будівля здатна втрачати певну кількість тепла, якою її підігрівають зсередини. У багатоквартирних та приватних будинках з утепленням дахів та стін теплові втрати мінімальні порівняно з будинками, в яких зовнішні стіни позбавлені теплоізоляції.
Послуга тепловізора необхідна в тому випадку, якщо потрібно визначити ділянки та місця, через які відбувається витік теплого повітря. Такі проблеми негативно впливають на ефективну експлуатацію всієї опалювальної системи. Адже дуже часто трапляються ситуації, коли власники апартаментів виконали всі необхідні роботи, спрямовані на утеплення даху, стін, встановили металопластикові вікна, але при цьому температура в приміщеннях залишається, як і раніше, низькою. Тому не обійтися без аудиту тепла.

Що допоможе визначити тепловізор?

Ретельне обстеження тепловізором найкраще проводити в умовах опалювальної системи, коли зовнішня температура повітря 0 градусів або нижче.
В результаті такий аудит будинку допоможе визначити наступний перелік поширених проблем:
· Перевірити тепловізором наявність містків холоду у певних частинах будівлі.
· Неякісне утеплення стін – як зовнішнє, так і внутрішнє.
·  У прихованих місцях обшивки стін можна побачити наявність плісняви, вологи.
· Проблеми, пов'язані з роботою опалювальної системи (наприклад, пошук витоку води в трубопровідній системі, помилки при підключенні радіаторів, розведення системи).
· Засувки в опалювальній системі.
Послуги тепловізора можуть знадобитися для запобігання накопиченню вологи або плісняви: прилад показує ті місця, де найближчим часом може з'явитися цей дефект, що в майбутньому призведе до втрати тепла.
 

КОНТАКТИ

Безкоштовна консультація: