Послуги пошуку витоків води

Послуги пошуку витоків води

Водопровідні, каналізаційні труби, а також труби в системі опалення з часом зношуються і втрачають свою колишню герметичність. Все це призводить до того, що мокріє стіна, з'являються вологі плями на поверхні покриття для підлоги та інше. В іншому випадку, при ігноруванні проблеми відзначають наявність аварійних ситуацій.
Виділяють дві основні причини, які могли спровокувати прорив труби:
· У разі нормального та природного зношування матеріалу трубопровідної конструкції за відсутності своєчасного ремонту або заміни окремо взятих елементів.
· Некваліфікований монтаж, який характерний і для нових, і для старих будинків.
Незалежно від конкретної причини утворення такої проблеми слід заручитися підтримкою досвідчених фахівців.

Які послуги надаються для клієнтів?

Щоб визначити, куди йде вода, необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою до наших майстрів, які пропонують такі послуги:
· Трасування та пошук витоку води у трубопроводах – ми зможемо своєчасно виявити навіть найменші витоки у водопровідній системі, використовуючи у своїй роботі високоточні прилади та необхідний набір інструментів. Такі прилади допоможуть вказати на точне розташування теч, що дозволяє заощадити час на їхнє усунення.
· Трасування та пошук труби в землі, яка протікає (відплив підземних комунікацій) – завдяки вчасно проведеній діагностиці, вдасться запобігти всім проблемам, пов'язаним із проривом труби.
Щоб знайти водопровід, що потребує ремонту, наші фахівці застосовують спеціальні високоточні датчики, а тому можна оперативно локалізувати місця витоків із винятковою точністю. Усі заплановані роботи виконуються у заздалегідь узгоджені із замовником терміни.
Утечка воды. Днепр.

Обработка видео...

 

КОНТАКТИ

Безкоштовна консультація: